Szakkörök

A 2018/19-es tanévben az alábbi szakkörök indulnak el.

 

Tanár neve Szakkör Nap Időpont Terem
Bokros Márk OSB és Lesták András közgazdaságtan és gazdaságetika csütörtök 16:00-17:00 XI.A
Csanaki Szabolcs biológia 10.A csütörtök 16:00-17:30 biológikum
biológia 10.B csütörtök 17:30-19:00 biológikum
Csordás Zoltán rajz  péntek 15:00-18:00 rajzterem
művészettörténet péntek 18:00-19:00 rajzterem
Dénesi Tamás történelem péntek 15:00-15:45 levéltár
Drozdík Attila kémia 9.AB hétfő 16:00-17:15 kémikum
kémia 10.AB hétfő 17:30-19:00 kémikum
kémia 11.AB csütörtök 16:00-17:15 kémikum
kémia 12.AB csütörtök 17:30-19:00 kémikum
Drozdík Réka kémia korrepetálás hétfő 16:00-16:45 IX.A
Erdőssy István földraz 7-8-9 péntek 17:15-18:00 IX.B
földrajz 9-10-11 péntek 18:00-19:00 IX.B
Feith Péter matematika 9. péntek 7:00-7:45 IX.B
matematika 10. szombat 7:00-7:45 IX.B
Hardi Titusz osb bibliaolvasás hétfő 20:15 pszicho szoba
Hartyándi Mátyás Extrák: szerepjáték, Ázsia havonta    
HAKA péntek 18:55-19:10 XI.B (462)
dráma//játék két hetente csütörtök 16:00-17:15 XI.B(462)
Hirka Antal OSB fizika 10.AB csütörtök 15:30-16:30 XII.B
fizika 11.AB péntek 16:00-17:00 XII.B
fizika 12.AB péntek 7:00-7:45  
bélyeg péntek 17:00-18:00 latin terem
Rajta László matek OKTV felkészítő hétfő 17:30-18:15 XII.A terem
Juhász-Laczik Albin OSB  jogesetek elemzése hétfő 15:15-16:00 saját szobája és XI.A
Kapovits István műszaki rajz hétfő 16:15-17:15 XI.A
Halla Gábor operatőr szakkör szerda délután XI.A
Dobszay Balázs és Kisnémet Fülöp OSB politikai ideológiák csütörtöök 16:00-17:00 8. a prefektusi szobája (III. em)
Komálovics Zoltán és Dobszay Balázs stílusgyakorlatok szerda 14:30-15:30 VIII. prefektusi
Dobszay Balázs 20.századi hadtörténelem csütörtök 19:15-20:00 VIII. osztály terme
J.R.R. Tolkien művei hétfő 19:15-20:00 VIII. prefektusi
Gérecz Imre OSB (Bokros Márk OSB) prezentáció  vasárnap 18:00-19:00 X.A
Lipták István Informatika fakt 11/2 hétfő 15:15-16:45  info terem
Informatika fakt 11/1 szerda 15:15-17:30  info terem
Informatika fakt 12/1 kedd 15:15-17:30 info terem
Informatika fakt 12/2 kedd 17:30-19:00 info terem
Pintér Ambrus OSB irányítástechnika 9.B kedd 16:00-17:00 fizikalabor
irányítástechnika 11.A hétfő 16:00-17:00 fizikalabor
irányítástechnika 12.AB hétfő 17:30-18:30 fizikalabor
irányítástechnika 9.A hétfő 16:00-17:00 fizikalabor
irányítástechnika 10.AB kedd 17:30-18:30 fizikalabor
irányítástechnika 11.B szerda 17:30-18:30 fizikalabor
Rácz Gergely kortárs irodalom szombat 14:00-15:00 XI.A prefektusi
Takátsi-Horváth Bence vadászat kedd-péntek 19:15-20:00 XII.A prefektusi 
NYELV        
       
Baumgartner Bernát OSB héber nyelv hétfő-péntek 14:30-15:30 505. szpba
Bellesi, Glória Ripasso Livello A1-A2 korrep. kedd 16:00-17:30 XI.B
Ripasso Livello A1 korrepetálás hétfő 16:00-17:30 XI.B
B1-B2 beszélgetés kedd 17:45-18:30 XI.B
Cineclub hétfő 19:30 XI.B
Boros Noémi angol B2 hétfő 17:00-17:45 XII.B
csütörtök 17:00-17:45 XII.B
Kiss Zoltán francia vizsgafelkészítő B2 hétfő 16:00-17:00 francia terem
francia előkészítő A2 hétfő 15:00-16:00 francia terem
Lengyel Krisztina latin 2 péntek 15:00-16:30 francia terem
László Zoltán spanyol középhaladó szerda 17:30-19:00 IX.A
Major Ivett tanári angol hétfő 14:00-15:00 X.B
 angol társalgás tavalyi csoport csütörtök 16:45-17:45 IX.B
nyelvvizsga előkészítő(B1-B2) csütörtök 15:45-16:45 IX.B
Angol EURO-ECL  hétfő 15:30-17:00 X.B
Simon Éva német vizsgafelkészítő B2 kedd 15:30-17:00 IX.B
német felkészítő B1-ről B2-re  szerda 16:00-16:45 XII.A
Török Júlia angol C1 szerda 16:00-17:30 XI.B
Vavrovics Máté német C1 hétfő  15:31-17:00 X.A
ZENE        
       
Brandné Szabó Ildikó egyházzenei képzés szerda 13:45-17:30 Asztrik
Bojtár Imréné zongora+egyházzene hétfő 17:00-19:30 gyakorló-1,5
kedd 16:30-19:30 gyakorló-1,5
csütörtök 17:00-19:30 gyakorló-1,5
péntek 17:00-19:30 gyakorló-1,5
Dr. Fodorné Kerékgyártó Csilla zongora kedd 11:00-20:00 Asztrik
péntek 12:00-20:00 Asztrik
Horváth László rézfúvós hétfő 13:00-21:00 dobterem 
péntek 16:30-20:00 dobterem
Imreh Loránd fafúvós szerda 12:40-20:00 latin terem
szombat 12:40-20:00 latin terem
Kertes Anna zongora hétfő 13:00-21:00 Asztrik
szerda 12:00-19:00 angol terem
csütörtök 14:00-18:00 angol terem
vasárnap 9:00-14:00 angol terem
Kiss Zsolt Bencés Big Band csütörtök 15:45-17:30 Díszterem
szolfézs 1-2 péntek 16:30-17:15 Asztrik
szolfézs 3-4 péntek 17:15-18:00 Asztrik
improvizációs műhely csütörtök 18:45-20:15 Díszterem
kórus  péntek 18:00-19:00 Asztrik terem
orgona egyéni rend szerint   Káptalanterem
szolfézs 6 szerda 14:30-15:15 Nyelvi 1
Kiss-Szabó Viktória zongora kedd 12:45-16:15 2 2-es nyelvi
csütörtök 13:45-18:15 2 2-es nyelvi
péntek 12:45-15:45 2 2-es nyelvi
Kornfeld Zoltán gordonka kedd 14:00-18:00 feljátszó
Kornfeld Zoltánné hegedű kedd, csütörtök 14:00-20:00 XII.A
Pusztai Antal gitár hétfő 13:30-18:00 német terem
kedd 13:30-18:00 német terem
szerda 13:30-18:00 német terem
csütörtök 13:30-18:00 német terem
Spiegel Mariann zongora hétfő 13:00-19:00 nyelvi 1
kedd 13:00-19:00 nyelvi 1
szerda 13:00-19:00 nyelvi 1
csütörtök 13:00-17:30 nyelvi 1
Váray László Dob kedd 12:30-20:00 dobterem
csütörtök 12:30-20:00 dobterem
Polyák Valéria magánének hétfő 13:00-20:40 angol terem
kedd 14:00-18:30 angol terem
Zink Ferenc  basszusgitár hétfő 12:00-20:00 biológikum
SPORT        
       
Csanaki Szabolcs szertorna hétfő 14:00-15:30 tornacsarnok
kedd 14:00-15:30 tornacsarnok
csütörtök 19:00-20:30 tornacsarnok
Pápai László foci csütörtök sétaidő KP ill. füves pálya tavasztól
Dejcsics Konrád OSB vívás kedd-szerda-péntek 17:15-18:45 tornacsarnok
Erdőssy István túra minden hónap 2.vagy.3. vasárnapja    
kosárlabda 7 hétfő-csütörtök 17:00-18:00 tornacsarnok
kosárlabda serdülő kedd-csütörtök 15:30-17:00 tornacsarnok
kosárlabda 9.B hétfő-csütörtök 18:00-19:00 tornacsarnok
kosárlabda kadett hétfő-szerda-péntek 15:30-17:00 tornacsarnok
kedd 14:00-15:30 tornacsarnok
kosárlabda ifi hétfő-szerda-péntek 14:00-15:30 tornacsarnok
Bálint Szilárd néptánc kedd 19:00-20:30 Asztrik-terem
Erdőssy Krisztina gyógytestnevelés hétfő-szerda 7:00-7:45 tornacsarnok
Török Loránd atlétika hétfő- … -péntek 1400-15:30 várkör, kispálya
tömegsport hétfő 17:00-18:00 tornacsarnok
KÉZMŰVESSÉG      
     
Kapovits István barkács hétfő 17:30-18:30 fafaragó műhely
Mohácsi Gábor Autószerelés, gépjárműszerkezettan hétfő 16:00-17:00 XII.A
Boda István könyvkötészet szerda 19:00 könyvkötő műhely