B33 kosárlabda sikerek

B33

Amint az elmúlt esztendőkben, úgy idén is Sopronban rendezték a B33 kosárlabda diákolimpia megyei döntőjét. Korosztályonként 18 csapat részvételével zajlott a verseny. Ificsapatunk 3. helyen végzett, és bejutott az országos elődöntőbe, a serdülők 5.-ek lettek. Gratulálunk nekik és edzőjüknek, Erődssy Istvánnak.

Ebben a bajnokságban, rajtunk kívül minden iskola az egyesületi igazolt versenyzőkkel szerepel. Roppant kemény meccseken bizonyítottuk a qpacos kosárlabda erejét.

A serdülő csapat egyetlen kosárral maradt le az elődöntőről, 5. helyen végzett. Ifi csapatunk bronzérmes, 3. lett, miután hosszábbításos meccsen veszítettünk az elődöntőben. A bronzmeccset, ami a tegnapi napon már az 5. meccs volt 3 órán belül, hősies küzdelemben nyertük. Ezzel kivívtuk az országos elődöntőben való szereplés jogát.