Online közvetítjük a ballagást

Leérettségizett diákjaink rendkívüli ballagását 2020. június 13-án 17:00 órától közvetítjük a pannonhalmi Szent Márton-bazilikából: https://www.youtube.com/watch?v=uzk6R9GKs-k Szeretettel hívjuk végzett diákjaink rokonait, barátait, a gimnázium diákjait és öregdiákjait, hogy a közvetítésen keresztül kapcsolódjanak be a pannonhalmi diákélet e meghatározó és fontos pillanatába. A 2020A és 2020B osztály diákjai a szokásos módon a diákkápolnából indulnak, végigvonulnak az első emeleti osztálytermek előtt - ezúttal a tanárok sorfala között. Ezután érkeznek a bazilikába, ahol a 11. évfolyam elköszönő, valamint a ballagó évfolyam elbúcsúzó beszédére kerül sor. Ezt követően Albin atya mond igazgatói beszédet. A hálaadó imádságot és a Te Deum himnusz éneklését követően teszik le elballagott diákjaink a hálát kifejező virágokat az oltárra, és lépnek ki szimbolikusan és valóságosan is hazánk legősibb házából, Szent Márton hegyéről a világba.

A gimnáziumi utolsó hét online eseményei:

2020. június 12. péntek 9:00 óra: a DÖK online juniálisa

2020. június 12. péntek 17:00 óra: a Gimnázium tanévzárója

2020. június 12. péntek 21:10 óra: utolsó esti ima a bazilikából

2020. június 14. vasárnap 10:00 óra: Te Deum, hálaadó szentmise a bazilikában

Kapcsolódjatok be minél többen!