OKTV

Az alábbiakban az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott diákjain tüntettük fel évenkénti bontásban.

 

2017/18

Név

osztály

tantárgy

helyezés

felkészítő tanár

Balassa Máté

12.B

angol nyelv

3.

Török Júlia

Ernyey Dániel

12.B

kémia

13.

Drozdík Attila

Tóth Márton

12.B

magyar nyelv

26.

Komálovics Zoltán

Szalai Dániel

12.A

földrajz

27.

Erdőssy István

Nagy Richárd

12.A

filozófia

27.

Rochlitz Kyra

 

2016/17

Név

osztály

tantárgy

helyezés

felkészítő tanár

Csengei Zoltán

12.B

történelem

3.

Schilde René

Kállay Albert

12.B

10.

Szlovicsák Béla

12.B

latin nyelv

3.

Csertán Judit

Szalai Dániel

11.A

földrajz

20.

Erdőssy István

Ernyey Dániel

11.B

kémia

13.

Drozdík Attila

Balassa Máté

11.B

angol nyelv

5.

Török Júlia

Tóth-Heyn Máté

12.B

film

14.

 

 

2015/16

Név

osztály

tantárgy

helyezés

felkészítő tanár

Telek András

12.B

latin nyelv

8.

Czakó Zsuzsa

Drozdík Álmos

12.A

11.

Csertán Judit

Szlovicsák Béla

11.B

14.

Telek András

12.B

filozófia

6.

Rochlitz Kyra

Horváth Ábrahám

(Nemzetközi Filozófiai Diákolimpia, Gent, Honorary Mention)

11.B

8.

Csengei Zoltán

11.B

földrajz

17.

Erdőssy István

Bódy István

12.B

biológia

25.

Csanaki Szabolcs

Ernyey Dániel

10.B

kémia

17.

Drozdík Attila

Telek András

12.B

31.

Kaszás Dániel

12.B

angol nyelv

34.

Török Júlia

 

2014/15 

Név osztály tantárgy helyezés felkészítő tanár
Telek Máté 12.B latin nyelv 7. Dejcsics Konrád
Telek András 11.B latin nyelv 16. Lengyel Krisztina
Drozdík Álmos Attila 11.A latin nyelv 17. Csertán Judit
Telek András 11.B filozófia 9 Rochlitz Kyra
Telek Máté 12.B földrajz 10. Erdőssy István
Halász Bence 11.B földrajz 28. Erdőssy István
Bódy István 11.B biológia 33. Csanaki Szabolcs
Tamás Ambrus 12.A kémia 29. Drozdík Attila
Tóth Donát 12.A olasz nyelv 18. Szücsné Villányi Rita

 

2013/14

Név

osztály

tantárgy

helyezés

felkészítő tanár

Telek Máté

11.B

latin nyelv

2.

Dejcsics Konrád

Milbik József

11.A

történelem

5.

Dénesi Tamás, Horváth Tamás

Matusek Márton

10.A

német nyelv

11.

Nádai Fidél

Koleszár Balázs

12.B

biológia

11.

Csanaki Szabolcs

Incze Dániel

11.A

25.

Pusztai Ferenc

12.A

irodalom

18.

Komálovics Zoltán

Koleszár Balázs

12.B

kémia

25.

Drozdík Attila

Böhm Róbert

12.B

filozófia

29.

Rochlitz Kyra

Kerekes Attila

12.B

földrajz

33.

Erdőssy István

Rajta László

12.A

matematika

47.

Tamásné Kollár Magdolna

 

2012/13

Név

osztály

tantárgy

helyezés

felkészítő tanár

Szabó Máté

12.A

latin nyelv

1.

Csertán Judit

Jére Gergő

12.B

14.

Kovács Dávid

12.A

21.

Szabó Máté

12.A

kémia

27.

Drozdík Attila

Kerekes Attila

11.B

földrajz

33.

Hortobágyi Cirill, Ontko Henrik, Erdőssy István

Koleszár Balázs

11.B

biológia

4.

Csanaki Szabolcs

Oláh Hunor

11.B

28.

Halász Tibor

11.B

történelem

3.

Juhász-Laczik Albin, Dénesi Tamás

 

2011/12

Név

osztály

tantárgy

helyezés

felkészítő tanár

Katona Bálint

12 b

biológia

27.

dr. Rékási József

Tóth Tamás

12 a

filozófia

31.

Rochlitz Kyra

Kakasi Dávid

12 a

földrajz

6.

Erdőssy István

Kaposi Ágoston

12 a

német nyelv

16.

Simon Éva

matematika

19.

Hirka Antal

fizika

22.

Pintér Ambrus

informatika

41.

Jakab Judit

Szabó Máté

11 a

latin nyelv

3.

Csertán Judit

Kovács Dávid

11 a

9.

Jére Gergő

11 b

10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2010/11 

tanuló osztály verseny helyezés felkészítő tanár
Korpics Dániel 11.B biológia I.   2. Csanaki Szabolcs
Szegedi Domonkos 12.B    44. Rékási József dr.
Horváth Áron 12.B filozófia 15. Rochlitz Kyra
Szegedi Domonkos 12.B    5. Rochlitz Kyra
Tóth Tamás 11.A    2. Rochlitz Kyra
Kakasi Dávid Elek 11.A földrajz  16. Erdőssy István
Kaposi Ágoston 11.A informatika II.   20. Jakab Judit
Biriszló Bence 12.B latin nyelv  21. Dejcsics Konrád OSB
Katona Ádám László 12.A    30. Borián Elréd dr. OSB
Szabó Máté 10.A    6. Csertán Judit
Szegedi Domonkos 12.B    22. Dejcsics Konrád OSB
Kaposi Ágoston 11.A matematika II.   19. Hirka Antal OSB
Verdes Tamás 12.A olasz nyelv I.   22. Korompai Eszter
Pallagi Péter 12.B történelem  16. Dénesi Tamás dr.

 

2009/10

Név osztály tantárgy helyezés felkészítő tanár
Szegedi Domonkos 11 b fizika II. kategória 23. Pintér Ambrus OSB
Hunyady Márton 12 a informatika I. kategória 7. Jakab Judit
Hunyady Márton 12 a informatika II. kategória 3. Jakab Judit
Borián András 12 a kémia I. kategória 15. Drozdík Attila
Pálla Péter 12 b kémia II. kategória 29. Drozdík Attila
Biriszló Bence 11 b latin nyelv 25. Dejcsics Konrád OSB
Dávid János 12 a magyar nyelv 16. Komálovics Zoltán
Dobszay Balázs Gábor 12 b magyar nyelv 4. Tóth József
Csaba Bálint 12 a filozófia 21. Rochlitz Kyra
Dobszay Balázs Gábor 12 b filozófia 3. Rochlitz Kyra
Horváth Áron 11 b történelem 6. Dénesi Tamás dr.

 

2008/09
 

Tantárgy (kategória) név osztály felkészítő tanár
 
Informatika (I.)
 
Hunyady Márton
 
11.A
 
Soós Péter
Informatika (II.) Hunyady Márton 11.A Soós Péter
Biológia (I.) Pálla Péter
11.B dr. Rékási József
Biológia (I.) Czett András
11.A dr. Rékási József

 

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny 2007/08 - döntők

Tantárgy
Diák neve Helyezés Felkészítő tanár
Filozófia Ligeti Máté 12.A 7. Rochlitz Kyra
  Balatoni Gergely 11.A 15. Rochlitz Kyra
Fizika II.kat. Kökényesi Zoltán 12.B 22. Pintér Ambrus OSB
Kémia I. kat. Nemes Ákos 12.A 12. Drozdík Attila
Magyar nyelv Nemes Ákos 12.A 16. Komálovics Zoltán
Olasz nyelv I. kat. Tóth Márk 12.B 18. Korompai Eszter

 

 

 

 

Fiatalabb diákok számára szervezett tanulmányi versenyek 2007/08 - országos döntők

Verseny megnevezés Diák neve Helyezés Felkészítő tanár(ok)
Savaria Országos történelmi tanulmányi verseny Pálla Péter X.B   Boros Zoltán - Nádai Fidél OSB

Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny

Pálla Péter X.B   Dr. Rékási József
Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny Hunyady Márton X.A 12. Rábai László
Nemes Tihamér Középiskolai Számítástechnikai Verseny Hunyady Márton X.A  10. Soós Péter - Szabó Zoltán
  Kaposi Ágoston VIII.A  12.  Szabó Zoltán
IOI, Nemzetközi Informatikai Diákolimpia válogató versenye Hunyadi Márton X.A 7.  Soós Péter
Dugonics András Matematika Verseny Kaposi Ágoston VIII.A  1.  Feith Péterné